ПРО КОМПАНІЮ

Компанія «BAUTECH-Україна» з 2001 року є провідним виробником і постачальником високоякісних матеріалів та професійного обладнання для виготовлення промислових підлог, інженерних і декоративних покриттів, сухих будівельних сумішей на Українському ринку. Багаторічний досвід та тісна співпраця з науковими установами привели до створення цілісних системних рішень, які відповідають найскладнішим вимогам будівельного ринку.

Власний технологічний відділ і співпрацю з профільними європейськими та українськими фахівцями дозволяють нам створювати унікальні рішення, аналогів яким немає в Україні. Наші продукти лінійок Pressbeton і Сreativо надають дизайнерам необмежені можливості при оформленні інтер’єру і в роботі над ландшафтним дизайном. Звуко- і теплоізоляційні суміші, які компанія виробляє за ліцензією італійських розробників ТМ Edilteco, використовуються при будівництві та реконструкції об’єктів різного рівня складності.

Ми пропонуємо послуги з проектування і технічного супроводу, надаємо системні матеріали і повний комплекс обладнання для проведення робіт. Наші фахівці проводять навчання, здійснюють шеф-монтаж і комплексний технічний нагляд.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ми пишаємося своїми партнерами і працюємо тільки з кращими.

Поговоріть з нами - ми тут, щоб допомогти